קורס אפיון ועיצוב חוויית משתמש
UX Designer

 

30 מפגשים חד-שבועיים, 150 שעות אקדמאיות, מתוכן 70 שעות תרגול וסדנאות.

פתיחה:     09.02.2021  – קמפוס ת"א, מכללת IITC /  פתיחת קורס און ליין – 09.02.2021    / קמפוס נמל חיפה – 09.02.2021   | מחיר: 11,600 ש"ח  כולל מע"מ (אחרי הנחה) | פתיחת התוכנית מותנית במספר הנרשמים5 בבהגד03   |יוליאוקטובר0

קורס UX Designer מיועד למתחילים ולמרחיבי ידע בעולם חוויית המשתמש.

  זהו הקורס המעמיק ביותר מבחינה אקדמאית וכן המקיף ביותר את כל תחומי התעשייה, פרטית וארגונית.

הקורס מיועד ונבנה במיוחד לכאלו אשר מעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום או לכאלו המעוניינים לעשות הסבה מקצועית.

לא נדרש ידע קודם בעיצוב או בתכנות.

אם יש לכם אהבה לטכנולוגיה ולאנשים ומרתקת אתכם נקודת המפגש בניהם, אתם במקום הנכון !

במהלך הלימודים נעבור על כל הנושאים החשובים באפיון חווית משתמש (UX) ונלמד לעומק לא רק את חוקי האפיון אלא גם על התיאוריות הפסיכולוגיות אשר יצרו את החוקים.

הלימודים משלבים יצירת תיק עבודות אשר מתבסס על פרוייקטים אמיתיים שבוצעו על ידי חברי הצוות

ובמהלכם נייצר 4 עבודות לתיק העבודות החל משלב התחקיר ועד ליצירת אבי-טיפוס פעילים. 

מרצה ויוצר הקורס, ד"ר עופר מונר, הוא המנטור הצמוד שלכם והקשר שלכם לתעשייה גם אחרי סיום הלימודים.

ד"ר מונר הוא בעל סטודיו פעיל לאפיון והקורס מכוון לספק ללומדים ידע תיאורטי רחב ועמוק בשילוב עם כלים פרקטיים מעשיים אשר

יאפשרו לכם למצוא עבודה בתחום בסיומו.

הקורס  נבנה על בסיס 10 שנים של ידע אקדמי וכן 14 שנים של ניסיון בתעשייה –

הן במוצרים לשוק הפרטי (כמו אפליקציות ואתרים) והן במוצרים מורכבים לשוק התעשייתי (מוצרים ביטחוניים, פיננסיים, רפואיים ועוד)

החומרים בקורס מתעדכנים על בסיס יומי על מנת לעמוד בקצב השינויים הטכנולוגיים ותנודות השוק. 

מהירי החלטה? הרשמו עכשיו 🙂

שיעורי המבוא לחוויית משתמש כוללים סקירה הסטורית והתפתחותית של תחום חוויית המשתמש נכון להיום. נענה על שאלות היסוד ונכיר את אבני הבניין של התחום.

על מנת להבין לעומק את נקודת המפגש בין אנשים למערכות ולייצר חווייה מעשירה ותורמת, עלינו להכיר את מערכת החישה האנושית, על שלל יכולותיה ומגבלותיה. המוח האנושי הוא למעשה האיבר בו מתרחשת האינטראקציה המופלאה בין אדם למכונה ולפיכך, פרק הפסיכולוגיה הקוגניטיבית (עליה מושתת כל תחום "חוויית משתמש") הנו ככל הנראה הפרק המשמעותי ביותר בתכנון אינטראקציה בין אדם למחשב.

חלק מרכזי בעבודת האפיון הנו הכרת המשתמשים, הכרת המערכת והבנה מעמיקה של צרכי המערכת למול צרכי המשתמשים. לשם כך, נלמד כיצד ליישם את הידע הפסיכולוגי שרכשנו ונבין כיצד לייצר שאלונים וראיונות יעילים, כיצד נמפה את קהל היעד שלנו, מתי יהה נכון לבצע איזה סוג של ראיון ועוד

זהו התכל'ס, הלב של תחום אפיון חוויית משתמש. בשיעורים אלו נלמד מתודולוגיות עבודה מדויקות ומוכחות לאפיון מתקדם. נלמד על ניתוח מערכות, על בניית ארכיטקטורת מידע, פיצוח קונספטים, יצירת wireframes, תסריטי ותרחישי שימוש שונים, אפיון לפלטרפורמות שונים (מובייל), אפיון לאתרי מסחר ועוד.

עולם האפיון נחלק בגדול לשניים: אפיון אתרים ואפליקציות ואפיון מערכות מורכבות. שיעורים אלו בקורס נועדו להציג את עולם אפיון המערכות המורכבות ולהכין את הלומדים לאתגרים אותם עולם זה מציב. בשיעורים אלו נבין כיצד התפתחו המערכות המורכבות, אלו אלמנטים הן כוללות וכן אלו פתרונות UX עומדים לרשותינו כאשר אנו מאפיינים מערכת מורכבת. 

בפרק זה נלמד כל מה שצריך כדי להפוך למאפיינים המייצרים תוצרים "שעושים שכל" אבל גם יפים וגם פרקטיים. נבין כיצד לייצר תוצרים שיהיה נוח לעבוד איתם גם למפתחים וגם למעצבים הגרפיים.

שיעורי בית ותרגול יש בכל שיעור ושיעור בקורס. עם זאת, על מנת לצבור קילומטרז' בתחום, על מנת להבין לעומק כיצד מאפיינים ו"לשבור את הידיים", על מנת לייצר תיק עבודות מרשים אבל בעיקר כדי להפוך למאפייני חוויית משתמש יצרנו 4 סדנאות מעשיות המועברות בשילוב של בכירים מהתעשייה והאקדמיה.  

 

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר