קורס אפיון מתקדם למערכות מורכבות
UX Architect

 

24 מפגשים חד-שבועיים, 120 שעות אקדמאיות, מתוכן 56 שעות תרגול וסדנאות.

פתיחה:    16.12.2021  –  קמפוס ת"א, מכללת IITC  בין השעות 17:00 ל 21:00 

מחיר:       13,900 ש"ח    כולל מע"מ   | פתיחת התוכנית מותנית במספר הנרשמים5ספטמבר  – 32

 לוותיקים בתחום או לבוגרי קורסי פתיחה המעוניינים להתמחות באפיון מורכב ובתהליכים מורכבים. 

זהו קורס ייחודי בארץ ובעולם המיועד לאפיון מערכות מורכבות. 

בסיום קורס זה יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות בתעשייה הביטחונית, רפואית, פיננסית ועוד. 

מהירי החלטה? הרשמו עכשיו 🙂

השיעורים הראשונים בקורס לאפיון מתקדם מרחיבים את הידע והיריעה בנוגע לתהליכים בפסיכולוגיה קוגניטיבית. על מנת לאפיין מערכות מורכבות עלינו להבין תחילה את מורכבות המוח האנושי ואת הדרכים השונות בהן הוא קולט, מעבד ומפיק מידע. בשיעורים אלו נלמד לעומק על קשב חזותי, למידה וזיכרון, עיבוד מידע והסקת מסקנות, פסיכולוגיה פיזיולוגית, תפיסת זמן, ופסיכופיסיקה.

הגורם האנושי אינו רק מוח, זוהי מערכת שלמה של שיקולים וגורמים הנועדה לביצוע אינטראקציה עם העולם החיצון. בסדרת שיעורי הארגונומיה נלמד כיצד לשלב עקרונות ותיאוריות מתוך הנדסת גורמי אנוש לתוך גישת ה UCD וכיצד גישה זו באה לידי ביטוי במערכות שונות, דיגיטאליות ואחרות.

מערכות מורכבות דורשות מחקר מורכב. לפיכך, עלינו להרחיב ולהעמיק את הידע שלנו בביצוע מחקרי עומק וניתוח הנתונים המתקבלים מהם. פרק זה יתמקד בביצוע מחקר נכון, בבניית שאלונים וביצוע ראיונות, בהעמקה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר וכן בביצוע מחקר ואוריינות מדעית ללא נבדקים.

לנקודת האינטרקאציה בין אדם למחשב יש מן הסתם שני קצוות. סדרת שיעורים זו תתרכז בקצה הטכנולוגי, במערכת המידע עצמה. בסדרת שיעורים זו נלמד כיצד לנתח לעומק מערכות, נבין מהן היכולות והמגבלות של טכנולוגיות שונות, נלמד על ניתוח סוגי מידע ועוד.

עולם האפיון נחלק בגדול לשניים: אפיון אתרים ואפליקציות ואפיון מערכות מורכבות. שיעורים אלו בקורס נועדו להציג את עולם אפיון המערכות המורכבות ולהכין את הלומדים לאתגרים אותם עולם זה מציב. בשיעורים אלו נבין כיצד התפתחו המערכות המורכבות, אלו אלמנטים הן כוללות וכן אלו פתרונות UX עומדים לרשותינו כאשר אנו מאפיינים מערכת מורכבת. 

בפרק זה נלמד כל מה שצריך כדי להפוך למאפיינים המייצרים תוצרים "שעושים שכל" אבל גם יפים וגם פרקטיים. נבין כיצד לייצר תוצרים שיהיה נוח לעבוד איתם גם למפתחים וגם למעצבים הגרפיים.

שיעורי בית ותרגול יש בכל שיעור ושיעור בקורס. עם זאת, על מנת לצבור קילומטרז' בתחום, על מנת להבין לעומק כיצד מאפיינים ו"לשבור את הידיים", על מנת לייצר תיק עבודות מרשים אבל בעיקר כדי להפוך למאפייני חוויית משתמש יצרנו 3 סדנאות מעשיות המועברות בשילוב של בכירים מהתעשייה והאקדמיה.

 

אני רוצה להשאיר פרטים ושיצרו איתי קשר