מסלול חוויית משתמש למעצבים גרפיים
UX / UI

 10 מפגשים חד-שבועיים, 50 שעות אקדמאיות, מתוכן 18 שעות תרגול וסדנאות.

פתיחה:   פברואר 2019       |  מיקום:   קמפוס ת"א, מכללת לווינסקי     | מחיר: 4,600 ש"ח כולל מע"מ. 70150

למעצבים גרפיים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם ולהבין כיצד לשלב עקרונות אפיון נכונים במסגרת עבודתם כמעצבים גרפיים.

להורדת סילבוס הקורס המלא:

סילבוס קורס מעצבים גרפיים UX / UI

שיעור המבוא לחוויית משתמש כולל סקירה הסטורית והתפתחותית של תחום חוויית המשתמש נכון להיום. נענה על שאלות היסוד ונכיר את אבני הבניין של התחום.

על מנת להבין לעומק את נקודת המפגש בין אנשים למערכות ולייצר חווייה מעשירה ותורמת, עלינו להכיר את מערכת החישה האנושית, על שלל יכולותיה ומגבלותיה. המוח האנושי הוא למעשה האיבר בו מתרחשת האינטראקציה המופלאה בין אדם למכונה ולפיכך, פרק הפסיכולוגיה הקוגניטיבית (עליה מושתת כל תחום "חוויית משתמש") הנו ככל הנראה הפרק המשמעותי ביותר בתכנון אינטראקציה בין אדם למחשב.

זהו התכל'ס, הלב של תחום אפיון חוויית משתמש. בשיעורים אלו נלמד מתודולוגיות עבודה מדויקות ומוכחות לאפיון מתקדם. נלמד על ניתוח מערכות, על בניית ארכיטקטורת מידע, פיצוח קונספטים, יצירת wireframes, תסריטי ותרחישי שימוש שונים, אפיון לפלטרפורמות שונים (מובייל), אפיון לאתרי מסחר ועוד.

בפרק זה נלמד כל מה שצריך כדי להפוך למאפיינים המייצרים תוצרים "שעושים שכל" אבל גם יפים וגם פרקטיים. נבין כיצד לייצר תוצרים שיהיה נוח לעבוד איתם גם למפתחים וגם למנהלי המוצר.

שיעורי בית ותרגול יש בכל שיעור ושיעור בקורס. עם זאת, על מנת לצבור קילומטרז' בתחום, על מנת להבין לעומק כיצד מאפיינים ו"לשבור את הידיים" ובעיקר, על מנת לתרגל לתרגל לתרגל.