מסלול חוויית משתמש למתכנתים
UX / FED

 7 מפגשים חד-שבועיים, 35 שעות אקדמאיות, מתוכן 7 שעות תרגול וסדנאות.

פתיחה:   אפריל 2019       |  מיקום:   קמפוס ת"א, מכללת לווינסקי     | מחיר: 3,500 ש"ח כולל מע"מ. 703

לכותבי הקוד המעוניינים להבין לעומק למה האלמנטים נמצאים על המסך בצורה שהם נמצאים וכיצד הודעות השגיאה עוזרות למשתמש לצאת מבורות. הבנה מעמיקה של עקרונות אפיון תעזור ליצור חויית משתמש שלמה יותר גם מבחינה פונקציונאלית.

להורדת סילבוס הקורס המלא:

סילבוס קורס מתכנתים UX / FED

שיעור המבוא לחוויית משתמש כוללים סקירה הסטורית והתפתחותית של תחום חוויית המשתמש נכון להיום. נענה על שאלות היסוד ונכיר את אבני הבניין של התחום.

עולם האפיון נחלק בגדול לשניים: אפיון אתרים ואפליקציות ואפיון מערכות מורכבות. שיעורים אלו בקורס נועדו להציג את עולם אפיון המערכות המורכבות ולהכין את הלומדים לאתגרים אותם עולם זה מציב. בשיעורים אלו נבין כיצד התפתחו המערכות המורכבות, אלו אלמנטים הן כוללות וכן אלו פתרונות UX עומדים לרשותינו כאשר אנו מאפיינים מערכת מורכבת. 

לנקודת האינטרקאציה בין אדם למחשב יש מן הסתם שני קצוות. סדרת שיעורים זו תתרכז בקצה הטכנולוגי, במערכת המידע עצמה. בסדרת שיעורים זו נלמד כיצד לנתח לעומק מערכות, נבין מהן היכולות והמגבלות של טכנולוגיות שונות, נלמד על ניתוח סוגי מידע ועוד.

 

זהו התכל'ס, הלב של תחום אפיון חוויית משתמש. בשיעורים אלו נלמד מתודולוגיות עבודה מדויקות ומוכחות לאפיון מתקדם. נלמד על ניתוח מערכות, על בניית ארכיטקטורת מידע, פיצוח קונספטים, יצירת wireframes, תסריטי ותרחישי שימוש שונים, אפיון לפלטרפורמות שונים (מובייל), אפיון לאתרי מסחר ועוד.